Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon Numaraları
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dış Cephe Kompozit Temizliği

Yıldız Group temizlik firması olarak yıllardır, uzman kadromuz çok uygun fiyatlarımız ile;

 • Dış cephe kompozit temizliği
 • Zemin cila temizliği
 • Okul-dershane temizliği
 • Hastane temizliği
 • Cami-Cem evi temizliği
 • Toplu inşaat temizliği
 • AVM-market-stand-fuar temizliği

Gibi alanlarda liderliğimizi sürdürdüğümüzü gururla söyleyebiliriz.

Yıldız Group temizlik şirketi olarak biz temizlik deyince hijyen ve müşteri memnuniyetini anlamaktayız. Referanslarımızı İnternet sayfamızdan kolayca bulabileceğiniz gibi bir telefonla da bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Şu hususu belirtmeden geçemeyeceğiz, temizliğini yapıp bitirdiğimiz binalara girenler ‘orayı bir daha kirletmeye kıyamadıklarını’ bizlere defalarca söylemişlerdir. Sizlere bu makalemizde, dış cephe kompozit temizliğini, Yıldız Group temizlik firması olarak nasıl yaptığımızı anlatacağız.

Dış Cephe Kompozit Temizliği
Kompozit, son yıllarda çok popüler olan bir dış cephe kaplama malzemesi türüdür. En az iki farklı ürünün makro boyutlarda birleşerek oluşturduğu yeni ürüne kompozit malzeme denir. Bu ürünün, üretilmesindeki amaç ise tek başına kullanımı uygun olmayan, birbiri içerisinde çözünemeyen malzemeleri kullanım alanlarına uygun özellikleri verebilecek duruma getirmek için yeni özellikler katmaktır. Bu özelliklerin bazıları ise dayanıklılık, hafiflik, maliyet ve esnekliktir. Kompozit malzeme inşaat sektöründe çok yaygın olarak kullanılmaktadır, özellikle binaların cephe korumaları aşamasında bu ürün her zaman ilk tercih olmaktadır. Bu ürünün temizliği ise ayrı bir profesyonellik ve tecrübe işidir, işte burada devreye Yıldız Group temizlik firması olarak biz girmekteyiz.

Dış Cephe Kompozit Temizlik Nasıl Yapılır?

  Şirketimizin tüm çalışanlarının uzun yıllara dayanan iş tecrübesi vardır. Yaptıkları işten heyecan duyarlar, şevk içinde çalışırlar.
  Kompozit temizliğinde kullanılan malzemeler özel olarak üretilmektedir. Dış cephe hangi kompozit malzeme ile kaplandıysa onu temizleyecek üründe özeldir. Firmamızın satın alma departmanı ön inceleme yaparak hangi temizlik ürününün alınacağını tespit eder. Doğru malzeme kullanılması çok önemlidir. Ekibimiz malzemeyi temin ederken orijinal olup olmadığına ve T.S.E belgesine sahip olup olmadığına dikkat eder.
  Dış cephe kompozit temizliği yaptığımız sırada, kanunların ve yönetmeliklerin ortaya koyduğu bütün güvenlik önlemlerine tam olarak uymaktayız. Bu konuda “Önce Can Güvenliği” bizim birinci önceliğimizdir.
  Dış cephe temizliğinde binanın yüksekliğine göre vinç kullanmaktayız, eğer vinç için kullanım alanı uygun değilse o zaman çözüm olarak iskele kurmaktayız veya yukarıdan halatla temizlik yöntemini uygulamaktayız.
  Yıldız Group temizlik firması olarak başta İzmir olmak üzere tüm Ege Bölgesine hizmet vermekteyiz. Yazımızın başında da çok uygun fiyatlarla sizleri memnun etmek istediğimizi belirtmiştik. Size fiyatlandırma yaparken temizlik yapılacak olan binanın hangi ilçede ve ilde olduğu, dış cephenin büyüklüğü ve kullanacağımız ekipmanlar belirleyici olacaktır.
  Yıldız Group temizlik şirketi olarak, müşteri memnuniyeti bizim için ön şartımızdır gerekli ödeme kolaylıkları firmamızca sağlanır.
  Yaptığımız dış cephe kompozit temizliği 9 ile 11 ay arasında sizin yüzünü güldürecektir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*