İzmir Konak Temizlik Firmaları | izmir temizlik şirketi,Yıldız izmir temizlik şirketleri
Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon Numaraları
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

İzmir Konak Temizlik Firmaları

İzmir Konak temizlik faaliyetlerini kaliteli ve uzman personeli ile sürdüren Yıldız temizlik şirketi siz değerli ziyaretçilerine müşteri memnuniyetine öncelik vererek ev temizliği,iş yeri temizliği,ofis temizliği ve apartman temizliğinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Yıldız Konak Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği ve periyodik ev temizliği hizmeti veren Yıldız Konak temizlik şirketi Ev temizliğinde eşyalı ev temizliğini müşterilerimizi taleplerine göre periyodik veya detaylı temizlik şeklinde çözüm üretmekteyiz. Bunun dışındaki diğer temizlik taleplerinde dip köşe temizlik olarak nitelendirdiğimiz detaylı ev temizliği çalışması yapmaktayız. Detaylı temizlik çalışmamızda evin, tüm çerçeve ve camları, duvarları, ıslak ve kuru temizleri, dolap iç,dış ve üstleri, Banyo ve mutfak bölümleri ve kapılar temizlenerek el değmeyen herhangi bir bölüm kalmayacaktır.

Yıldız Konak İş Yeri Temizliği

Ofis temizliği hizmeti ev temizliği hizmetinden daha farklı bir tanıma sahiptir. Ofis temizliği hizmetimizde ilk olarak açılış öncesi yapılan inşaat ve tadilat sonrası ofis temizliğidir. Daha sonrasında ise periyodik olarak yaptığımız temizlik hizmetidir. Bu hizmet Yıldız temizlik farkı ile haftalık, on beş günde bir veya ayda bir şeklindedir. Ofis temizliğinde mesai saatleri sonrası hizmet taleplerinde de buluna bilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için gerekli çalışma saat planlamasını yapabilmektesiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*