Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Yıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon NumaralarıYıldız Group İzmir Temizlik Şirketi Telefon Numaraları
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Okul Dershane Temizliği

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de okullar, çok geniş bir yaş grubunu içinde barındıran ve binlerce öğrenciyi kapsayan eğitim hizmeti sunmaktadır. Evlerinden ilk defa ayrılarak okula başlayan en kıymetli varlığımız olan yavrularımızdan tutun, üniversiteye giden gençlere kadar tüm öğrenciler zamanının büyük bölümünü okullarında geçirmektedirler. Çocuklarımızın okuduğu bu okulların hijyeni de onların sağlığı ile paraleldir. Okulların hijyeni, öğrenci sağlığı kadar eğitimde hedeflenen kaliteye erişilmesi içinde gereklidir.

Yıldız Group temizlik firması olarak, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın okuduğu okul ve dershane temizliğine her şeyden fazla önem vermekteyiz. Firmamız; okul ve dershane temizliklerinde en yetenekli en tecrübeli elemanlarını görevlendirmekte, kullanılan ekipman ve temizlik malzemeleri titizlikle seçilmekte hijyen kurallarına uymakta azami özen gösterilmektedir.

Okul ve Dershane Temizliği Nasıl Olmalıdır?
Eğitim yuvası olan okul ve dershanelerin temizliği bu konuda uzmanlaşmış ve hassasiyeti bilinen uygun ödeme koşulları sunabilen profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır.

1- Okul kantinin temizliği ve hijyeni çok önemli olup gün içinde kötü koku, yağ ve çöplerden mutlaka arındırılmalıdır.

2- Öğrenci masaları ve sıralar, musluk başları, elektrik düğmeleri, kapı kolları kaliteli klor, alkol gibi kimyasal ürünler ile düzenli olarak temizlenmeli ve yapılan temizlik periyodik olarak kontrol edilmelidir.

3- Yerlerde toz birikmemesi için ıslak paspas ile temizlik yapılmalıdır.

4- Lavabolar ve sınıflar her fırsatta havalandırılmalı ve paspaslanmalıdır.

5- Bütün çöp kovalarının ağızlarının kapalı olmasına özen gösterilmelidir.

6- Lavabolarda, tuvaletlerde mutlaka sıvı sabun kullanmak gerekir. Katı sabun hiç bir zaman tercih edilmemelidir.

7- Okul bahçelerinin temizliği ve hijyeni de büyük önem taşımaktadır. Zararlı canlıların üremesini sağlayacak çöpler derhal toplanmalı ve günlük düzenli temizlik yapılmalıdır.

8- Belirli zamanlarda “okul temizliğinde öğrencinin yapması gerekenler” konulu öğrenci konferansları düzenleyip bilgi verilmelidir.

9- T.S.E standartlarında ekipman ve temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.

10- Okul ve dershanelerin zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak mutlaka yapılmalıdır.

11- Yıldız Group temizlik firması olarak, okul, dershane ve yurt temizliğinde kuvvetli referanslarımız vardır.

12- 7 gün 24 saat bu eğitim yuvalarının temizliği ve hijyeni için hizmet vermekteyiz. Genel temizlikleri hafta sonları okulların tatil olduğu günlerde yaparak eğitime ve öğretime asla engel olmamaktayız.

13- Yapılması gereken bir takım temizlikler ise ekiplerimizce mesai saati bittikten sonra yapılmaktadır.

14- Yıldız Group temizlik firması olarak okul, yurt ve dershanelerin ilaçlama işleri de tarafımızda yapılmaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*